UWAGA: od 15 do 22 czerwca 2024 przebywam na urlopie!

Zamówienia będą przyjmowane lecz wysyłka towaru nastąpi 23 czerwca.

Za utrudnienia przepraszamy.

WARSZTATY MALARSKIE

Warsztaty malowania i stylizacji mebli


Zapraszam Cię na inspirujące warsztaty malowania i stylizacji mebli. Bez względu na to czy jesteś osobą początkującą czy posiadasz juz pewne doświadczenia. Odkryj swoje artystyczne zdolności! Zrób krok do przodu i zainwestuj w siebie! Podczas praktycznych zajęć poprowadzę Cie za ręke, pokażę jak pracować z narzędziami, preparatami, farbami. Nauczysz sie jak przygotować mebel, jak zmienić go nie do poznania i przekształcić w prawdziwe dzieło sztuki. Daj się porwać magii przemiany mebli, spróbuj swoich sił. Odkryj swoją pasję do tworzenia unikatowych projektów. Moje warsztaty malarskie nie tylko uczą malowania i stylizacji mebli ale również pozwolą Ci wyrazić swoją kreatywność i stworzyć osobisty styl. 

Jestem doświadczonym trenerem 

Przeszkoliłam około 100 osób w zajeciach grupowych i indywidualnych. Czuje ciągły głód wiedzy i eksploruje wiedzę przy każdej okazji. Mogę się pochwalić umiejętnościami zdobytymi na licznych kursach w Polsce i za granicą. Jestem fanką patyn i postarzanych powierzchni. Uwielbiam spękania, struktury, kwiaty i malarskie podejście do materii jaką są meble. Posiadam również Certyfikat autoryzowanego wykonawcy efektów dekoracyjnych na ścianach marki Fox Dekorator.

Jeśli chcesz doskonalić swoje umiejętności lub jesteś osobą początkującą, napisz do mnie lub zadzwoń i zarezerwuj swoje miejsce na warsztaty juz teraz, by doświadczyć satysfakcji tworzenia czegoś wyjątkowego do swojego domu.

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ

Teraz zastanów się nad wyborem mebla na warsztaty, który będziesz odnawiać i stylizować. Nie może być zbyt duży, powinien być w dobrym stanie technicznym. Może to być krzesło typu Ludwik, niewielka komoda, konsola. Następnie ustalimy kolorystykę i technikę stylizacji. W międzyczasie wspólnie planujemy i przygotowujemy wstępny projekt. Te czynności przebiegają w drodze korespondencji mailowej. Chętnie pomogę w doborze materiałów i udzielę wskazówek dotyczących projektu.

CZEGO NAUCZYSZ SIE NA WARSZTATACH

W mojej pracowni zaczynamy od wstepnego przygotowania mebla, omawiamy wszystkie niezbędne procesy związane z pracami wstępnymi takimi jak: mycie, odtłuszczanie, stosowanie podkładów, blokerów, primerów. Omawiamy narzędzia: skrobaki, szlifierki, papiery itp.

Następnie przechodzimy do wstępnego malowania używając farb kredowych bądź mineralnych zgodnie z ustalonym projektem wstępnym. Pracujemy na profesjonalnych produktach i preparatach z renomowanych firm takich jak: Artisan, Redesingwhitprima, Cadence, Flexy Wood, Zinsser, Nordic Chic, Fusion.

Cała gama produktów dostepnych w moim sklepie pozostaje do Twojej dyspozycji. Papiery, ornamenty, transfery, płatki złota i wiele innych.

Wszystkie materiały wykorzystywane w pracy nad meblem podczas warsztatów sa wliczone w cenę szkolenia. Dbam o wszystko abyś mogła/ mógł czuć sie komfortowo i mógła skoncentrować sie wyłącznie na tworzeniu.

Warsztaty zwykle trwają JEDEN DZIEŃ najczęściej jest to sobota. Możemy się umówić na dwudniowe warsztaty piątek-sobota, lub na każdy inny dzień tygodnia poza poniedziałkiem i niedzielą. Pracujemy maksymalnie 7 godzin w ciągu dnia. Szkolenie może również mieć postać warsztatów indywidualnych. Na warsztatach indywidualnych, wyłącznie Tobie poświęcam swój czas i uwagę.

Oprócz wiedzy praktycznej i teoretycznej zapewniam uczestnikom dodatkowe korzyści; dołączenie do grupy wsparcia na fb , jednorazowy kod rabatowy na zakupy w moim sklepie -10%, ceryfikat uczestnictwa, bezterminowe wsparcie i pomoc techniczna.

Zapewniam napoje ciepłe, zmine i słodką i wytrawną przekąskę, którą przygotowuje sama :) 

Moja pracownia znajduje sie w Bochni pod Krakowem. Jeśli odległość jest dla Ciebie stanowi problem…., skrzyknij znajomych, zorganizuj przestrzeń a ja przyjadę do Ciebie. Szczegóły omówimy telefonicznie.

Starasz sie o dotacje na uruchomienie pracowni malowania i odnawainia mebli?

Potrzebujesz certyfikat, promesę ?

Zastanawiasz się jak najlepiej zainwestować środki z dotacji? Pomogę Ci rozwiązać te problemy!

Kalendarz warsztatów 2024 :

27 styczeń

10 luty

09 marzec

13 kwieceń

11 maj

Masz pytania, wątpliwości? Zadzwoń ; 603660043 napisz: sabinawszolek@interia.pl

Współpracuje jako doświadczony trener z organizacjami administracji publicznej, fundacjami, firmami.


            Warsztaty malarskie     

 

Warsztaty malarskie Bochnia

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl