Skontaktuj się - pomogę! Tel. 603 660 043, adres e-mail: sabinawszolek@interia.pl

WARSZTATY MALARSKIE

Warsztaty malarskie to pracowite i zróżnicowanie tematycznie spotkania, podczas których uczestnicy poznają możliwości farb kredowych. Farby kredowe z którymi pracujemy podczas warsztatów to idealny produkt dzięki któremu dokonasz metamorfozy swoich mebli.

Na warsztatach malarskich poznasz sposób przygotowania podłoża który jest procesem niezwykle prostym. Dowiesz się jak malować, kiedy nałożyć kolejną warstwę farby kredowej w jaki sposób rozprowadzać wosk.

Czego nauczysz się na warsztatach malarskich?

Nauczysz się kilku technik zdobienia i poznasz tricki które pomogą Ci osiągnąć niesamowite efekty zdobnicze. Warsztaty zwykle mają formułę make & take czyli zdobiony przedmiot zabierasz z sobą do domu. Uczestnictwo w naszych zajęciach, to okazja aby zobaczyć kolory, samodzielnie pomalować i aby dowiedzieć się jak najwięcej o malowaniu. Organizator zapewnia wszystkie niezbędna materiały i akcesoria.

Warsztaty malarskie organizowane są w pracowni Wood & Crafts lub innym wskazanym miejscu. Liczba uczestników to grupy liczące najwyżej 8 osób. Rezerwacje odbywają się  telefonicznie lub drogą mailową.

            Warsztaty malarskie      Użycie farb kredowych na warsztatach malarskich

            Jak malować farbami kredowymi

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl