WARSZTATY MALARSKIE

Warsztaty malarskie Kraków, Bochnia

Pomysł prowadzenia warsztatów malarskich zrodził się z chęci dzielenia się moją Pasją oraz dużej ilości Państwa zapytań o możliwość szkolenia pod moim kierunkiem. Farby kredowe doskonale nadają się do malowania i stylizacji mebli oraz innych przedmiotów dekoracyjnych. Na warsztatach malarskich zagłębiamy się w tajniki przygotowania mebla do malowania, odtłuszczania, drobnych prac stolarskich lub naprawczych. Pracujemy z profesjonalnymi produktami. Podczas kursu poznajemy efekt starej spatynowanej powierzchni, efekt rdzy, efekt laserunku z Glaze, efekt Cracle. Najczęściej kursanci na szkoleniach pracują na własnym przywiezionym z sobą meblu, którego gabaryty są wcześniej ustalone lub na materiałach przygotowanych przeze mnie. Po wstępnym przygotowaniu mebla przechodzimy do kolejnego etapu którym jest malowanie mebli, następnie ich zabezpieczanie woskiem, olejem lub lakierem.

Gdzie odbywają się warsztaty malarskie

Warsztaty malarskie i stylizacji mebli, organizowane są w pracowni Wood & Crafts  w Bochni lub innym wskazanym miejscu. Liczba uczestników biorących udział w szkolenie u mojej pracowni to grupy liczące najwyżej 2 osoby. Prowadzę również szkolenia indywidualne. 

Rezerwacje odbywają się telefonicznie lub drogą mailową. Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zadatku.

Uczestnictwo w warsztatach malarskich

Warsztaty malarskie to nic innego jak pracowite i zróżnicowanie tematycznie spotkania, podczas których uczestnicy poznają możliwości farb kredowych. To również dobry moment za zadawanie pytań i rozwianie wszelkich obaw i wątpliwości związanych z malowaniem mebli farbami kredowymi. Pracujemy w miłej, przyjaznej i bezpiecznej atmosferze w przerwie popijamy kawę i jemy pyszne ciasto. 

Uczestnicy warsztatów mają zniżkę na zakup farb kredowych Nordic Chic.

Stylizacja mebli

Stylizacja mebli drewnianych z wykorzystaniem farb kredowych daje niesamowity efekt końcowy za
sprawą bogatej palety barw, którą mogą Państwo wykorzystać do malowania. Farby kredowe z którymi pracujemy podczas warsztatów malarskich to zwykle 4 do 6 kolorów i różnych odcieni farb kredowych za pomocą których drewniane meble odzyskają dawny blask i nabiorą wyjątkowego charakteru.

Warsztaty malarskie obejmują odpowiednie przygotowanie podłoża, polegającym na odtłuszczeniu lakierowanej powierzchni lub w przypadku surowego drewna usunięciu zanieczyszczeń które utrudniają odnawianie mebli drewnianych. Dowiesz się jak wygląda malowanie mebli farbą kredową, w jakim odstępie czasu nałożyć kolejne
warstwy farby kredowej w jaki sposób rozprowadzać wosk oraz jak zdobić i lakierować meble.

Czego nauczysz się na warsztatach malarskich?

Na moich zajęciach nauczysz się kilku technik i poznasz tricki które ułatwią Ci prace i pomogą Ci osiągnąć spektakularne efekty zdobnicze. Najpopularniejsze techniki malarskie które pokazuje na warsztatach to patynowanie mebli, efekt chippy Look, malowanie wielowarstwowe, bielenie, efekt bejcy, cracle, efekt marmuru, efekt betonu, patyny z Glaze. Pracujemy również ze stemplami, silikonowymi formami, strukturami.

Prowadzone zajęcia zwykle mają formułę make take czyli zdobiony w mojej pracowni przedmiot zabierasz z sobą do domu. Uczestnictwo w naszych warsztatach malarskich, to okazja aby zobaczyć kolory, samodzielnie sprawdzić jak wygląda malowanie farbą kredową oraz dowiedzieć się jak najwięcej o malowaniu. Jako organizator warsztatów malarskich, zapewniam wszystkie niezbędna do malowania materiały i akcesoria. Zapewniam napoje oraz słodką przekąskę.

 

            Warsztaty malarskie     

 

Warsztaty malarskie Bochnia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl