Kiedy szukasz inspiracji i pomysłu na stylizacje mebla, koniecznie przeglądnij galerię ornamentów, dekrów z pyłu drzewnego. To dzięki nim możesz zrobić ze swojego mebla prawdziwe codo!

Ornamenty stają się w pełni elastyczne kiedy podgrzejesz je gorącym powietrzem z suszarki lub nagrzewnicy, dzięki temu można z powodzeniem przykleić je na obłe powierzchnie. Tą samą czynność wykonaj również kiedy chcesz przykleić ornament na płaską powierzchnie, element będzie wtedy bardziej poddany, łatwo i równo połączy się z podłożem. Podobnie rzecz ma się dekoracyjnych listew, bordiur które mają różną szerokość i zawsze tą samą długość 2, 2 metry w zwoju. Listwy, bordiury można kleić nawet w kątach 90 stopni w całości. Ornamenty i listwy, bordiury dekoracyjne można umieszczać na dowolnej powierzchni mebla, ściany, przedmiotu dekorowanego za pomocą kleju do drewna lub gwoździ.

Po naklejeniu dekoru lub listwy na czas wiązania kleju element można podtrzymać zabezpieczając go taśmą malarską. Po wyschnięciu kleju można stylizować ornament za pomocą każdego rodzaju farb, bejc zarówno wodnych jak i spirytusowych, wosków i innych mediów. Dekry można w razie potrzeby przecinać w dowolnym miejscu, najlepiej zrobić to kiedy są plastyczne tuż po podgrzaniu. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl