Szablony i formy do betonu

Formy i szablony do betonu marki Prima. Wymiary płytki 30 x 30 cm

Dzięki formie i szablonom  do betonu samodzielnie w łatwy i tani sposób wykonasz  niesamowite płytki które mogą być ozdobą ogrodu, tarasu, ścieżki, podjazdu a nawet ściany.

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Szablony 3D 

doskonale nadają się również do stosowania na ścianach, meblach i w wielu innych projektach. Są bardzo wytrzymałe, grube i z pewnością będą Ci służyły bardzo długo.

Podpowiem, że zamiast zwykłego szarego cementu możesz użyć białego cementu.

Do zrobienia płytek potrzebujesz: cement, piasek, wodę. Koniecznie przygotuj naczynie do połączenia mieszanki i gumowe rękawice. Pamiętaj! to bardzo ważne aby zarówno do formy i szablonu użyć substancji adhezyjnej czyli rozdzielacza najprościej w postaci oleju jadalnego, lub innego specjalistycznego środka którym za pomocą pędzla dokładnie natłuścisz formę i szablon aby płytka po zastygnięciu mogła bez problemu wyjść z formy. Na spód przygotowanej formy włóż szablon i zalej mieszanką gotowego betonu. Wstrząśnij formą aby uwolnić pęcherzyki powietrza, odłuż formę z masą i odczekaj kilka godzin aby mieszanka stwardniała. Czas jaki potrzebny jest na stwardnienie masy jest różny i zależy między innymi od temperatury otoczenia. Po 24 godzinach od wyjęcia płytki z formy można można ją włożyć do wody na kilka godzin aby ją wzmocnić. Na rynku dostępne są różne  preparaty aby zwiększyć wytrzymałość płytek. Najlepiej jest na początku płytkę oszczędzać i dać jej czas aby  dojrzała. W sieci znajdziesz wiele filmów video na temat diy z betonu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl