Farby mleczne Homestead House Paint

Farby mleczne Homestead House Paint w formie sypkiej w opakowaniach 230 i 330 gram.

Farby mleczne Homestead House są biodegradowalne i nie posiadają LZO!

Kolory Homestead House przedstawiają pionierską i kolonialną erę kolorów popularnych w zamierzchłych czasach.

Farba mleczna której podstawowym składnikiem jest kazeina, pigment i kreda idealnie nadaje się do malowania surowego drewna. Jeśli zamierzasz pomalować inną powierzchnię użyj wcześniej podkładu Primera zwiększającego przyczepność np. Ultra Grip Bonding Agent. Jeśli zastosujesz ten preparat wtedy możesz pomalować farbą mleczną dosłownie wszystko! nawet laminowane meble. 

Farbą mleczną możesz malować na gładko w pełnym kryciu, lub możesz tworzyć stylizacje chippy look które nadadzą charakteru Twoim meblom. 

Powierzchnie malowane farbą mleczną należy zabezpieczyć woskiem, olejem ewentualnie lakierem na bazie wody.

Aby stworzyć gotową do malowania farbę odmierz odpowiednią ilość wody do dosyp do niej taką samą ilość proszku, robiąc to zawsze w tej kolejności nie odwrotnie!

Gotową farbę można przechowywać w lodówce do 3 tygodni. 

Kreuj razem z farbami mlecznymi Homestead House cudowne metamorfozy. 

Opakowanie 330 gram pozwoli Ci pomalować dla przykładu komodę i stolik. Opakowanie 230 gr wystarczy na pomalowanie komody i krzesła. 

Jak stosować farby mleczne

Inne powierzchnie wymagają zastosowania preparatu zwiększającego przyczepność farby. Farbę wystarczy rozmieszać ją w proporcji 1:1 z wodą - w kolejności: suche w mokre. Po dodaniu proszku do wody należy na odczekać kilkanaście minut aby suche składniki dobrze się połączyły z i rozpuściły w wodzie. W przypadku zaburzenia proporcji można stworzyć mieszankę która posłuży jako bejca i zabarwi drewno. 

Do aplikacji farby używaj miękkiego pędzla. Powierzchnie malowaną farbą Homestead House Paint zabezpiecz woskiem, lakierem lub olejem. 

Produkt ekologiczny, wodorozcieńczalny. 

Produkowany w Kanadzie. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl