Nowoczesna dekoracja ścian

Nowoczesna dekoracja ścian

Nowoczesne efekty dekoracyjne na ścianach a co powiesz na efekt betonu na ścianie?

Dekoracja ściany w salonie

Dekoracja ścian 
Czy to możliwe, żeby zwykła ściana w Twoim domu wyglądała jak z żurnala? Jak sprawić żeby Twoje wnętrze było trendy za sprawą metamorfozy zwykłej ściany? Efekty dekoracyjne na ścianach są stosowane od bardzo dawna. Zmieniają się jedynie produkty oraz techniki dekorowania ścian.
Podążając za duchem czasu w swojej ofercie mam kilkadziesiąt efektów dekoracyjnych na ściany, których efekt końcowy uzależniony jest od materiału
jaki zostanie użyty oraz narzędzi jakim się posługuje podczas pracy.

Produkty które wykorzystuje podczas prac nad dekoracją ściany to markowe oraz specjalistyczne i sprawdzone firmy do których należą:
Fox Dekorator oraz Nordic Chic.

Od czego należy zacząć aby zrealizować pomysł dekorowania ściany?

Należy zmierzyć powierzchnię która ma być dekorowana, następnie wspólnie wybieramy wzór, materiał i motyw przewodni który ma być umieszczony na ścianie.  Do wglądu klienta mam wzorniki motywów dekoracyjnych, wzorniki efektów i kolorów na ściany. Pracę nad dekoracją ścian w zależności Od metrażu, rodzaju materiału i temperatury trwają od 2 do 4 dni.

Dekoracja ścian w salonie, dekoracja ścian w kuchni?

Zapewniam wszystkie niezbędne materiały które są potrzebne do zrealizowania zlecenia podczas dekorowania ścian w wnętrzach mieszkalnych salon, kuchnia, sypialnia lub biurowych. Podczas realizacji projektu jak i pod jego zakończeniu dbam o czystość stanowiska pracy.
Efekty dekoracyjne ścian wykonuje z największą starannością i dbałością o każdy szczegół.

Efekt betonu na ścianie

Ostatnio bardzo modny i często wykorzystywany również na niewielkich przestrzeniach jest beton architektoniczny.
Dzięki temu materiałowi można uzyskać standardowy efekt betonu podczas dekoracji ścian, często dzielonej taśmą Boni ale również
nietypowe rozwiązania dla betonu które posiadają podobną fakturę jednak bardzo nietypowe wzory.

Efekt betonu na ścianie

Efekt rdzy na ścianie

Innym bardzo ciekawym motywem jest efekt rdzy na ścianie, który wykonuje się przy użyciu trzech kolorów, które sprawiają wrażenie trójwymiaru
i mocno skorodowanej ściany. Popularne są także wieczne złocenia zarówno w płaszczyźnie jak i trójwymiarze oraz srebrzenia w takim samym ujęciu w niesamowity sposób potrafią upiększyć Państwa wnętrze.  Aby móc jak najlepiej zaprezentować Państwu możliwości efektów dekoracyjnych na ścianach zapraszam do galerii zdjęć.

Efekt rdzy na ścianie dekoracje

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl